Tvorba webu

  Samotná tvorba webu je dôležitá, no nerieši hlavný problém, ktorým je viditeľnosť. Už pri tvorbe webstránky je dôležité nastaviť základné SEO, optimalizáciu pre vyhľadávanie na internete. Avšak až po nahodení na server pod doménu začína práca s viditeľnosťou. To je najdôležitejší moment. Túto skutočnosť si treba uvedomiť pri stanovení rozpočtu na tvorbu webstránky.

  Byť vždy na prvých pozíciách pri vyhľadávaní so stránkou, ktorá "nežije", je nemožné! Preto je dôležitá informácia, koľko času viete stráviť pre aktualizáciu webstránky. Nakoľko ste ju schopný udržiavať, prípadne nechať udržiavať.

   

  Často kladené otázky, alebo čo je dôležité vedieť

  Kedy bude niekto vedieť nájsť moje webstránky?

  Každý web po zverejnení (nahraní na server v prípade html, alebo odomknutí pre verejnosť v prípade redakčného systému) musí prejsť indexovaním v Google (najčastejšie), či inom vyhľadávači. Tento proces môže trvať aj 2-3 týždne. V tomto období môžete potlačiť viditeľnosť Vášho webu platenými či neplatenými nastrojmi (reklama vo vyhľadávačoch, Facebook propagácia a pod.)

  Čo stojí jednoduchý web?

  Jednoduchá a rýchla otázka. Odpovedať sa dá po zodpovedaní na pár otázok. Pretože cenu ovplyvňuje viacero faktorov. Napríklad ak už máte doménu a hosting zakúpené je pre cenu dôležité či Váš registrátor disponuje možnosťou inštalácie redakčného systému jedným klikom ako napr. Websupport. Takáto inštalácia je v priebehu pár sekúnd a ušetrený čas znamená ušetrené peniaze. A potom je potrebné vedieť Vašu predstavu o obsahu a grafike webu. Takže až po zodpovedaní otázok z mojej strany je možné reagovať odpoveďou.

   

   

  Redakčný systém Joomla!

  Vytvorením webstránky v redakčnom systéme Joomla so zaškolením pre správu webu, získavate plne responzívny, flexibilný priestor aj pre budúcnosť. Pretože Joomla je redakčný systém, ktorý je otvorený pre všetky budúce, nové trendy a možnosti.
  Správa (aktualizácia informácií) je možná v dvoch úrovniach. V administrátorskom prostredí alebo priamo na webe po prihlásení. Jednoduchú úpravu textov, pridávanie alebo zmena fotografií a pod., je možné vykonať po prihlásení sa na webstránke priamo pri článku či module. A to aj z mobilu či tabletu.
  V administrátorskom prostredí je možností aktualizácií oveľa viac. Zvládne to ktokoľvek po zaškolení pre správu a prácu s Joomlou. U nás aj na základe podpory cez telefón kedykoľvek.

  Jednoduché webstránky v HTML

  Ak máte pocit, že slovné spojenie jednoduché webstránky vyjadruje hlavne konečnú cenu za web, mýlite sa. Stránky v HTML si častokrát vyžadujú viac času ako redakčné systémy. Jednoduchosť je v tom, že nie sú redakčným systémom.
  Dnes existujú rôzne nástroje, ktoré Vám umožnia vytvoriť si jednoduchý web zdarma a bez skúseností. Ako napríklad Mobirise. Ste síce obmedzení možnosťami, ale zvládnete vytvorenie webu. Po Vašej úspešnej práci však prichádza to hlavné: web musí byť na internete, web musí byť viditeľný a vyhľadateľný, web budete chcieť editovať atď.. Takže vyhľadaniu profesionála sa nevyhnete. Práve naopak.
  Zavolajte nám a pýtajte sa, naberajte informácie pre správne rozhodnutie.

  Kontakt:

  Href s.r.o.

  Národná trieda 208/72
  040 01 Košice

  Obch.register Vl.č.:  51840/V

  Tel.: +421 948 768 399
  Email: href@href.sk

   

  Fakturačné údaje

  Href s.r.o.
  Národná trieda 208/72, 040 01 Košice
  IČO: 53 838 131  DIČ: 2121517233

  Banka: Tatra banka a.s.
  IBAN: SK05 1100 0000 0029 4910 1114

  Neplatca DPH

   

  © Href s.r.o. 2021. Všetky práva vyhradené!